İçeriğe geç
Anasayfa » Laptop Ekran Tamiri

Laptop Ekran Tamiri

Laptop Ekran Tamiri

Laptop Ekran Tamiri konusunda bilgi vereceğimiz yazımızla karşınızdayız.

İçindekiler Tablosu

Laptop ekran tamiri nasıl yapılır?

Her şeyden önce cihazın antistatik kontrollerini sağlıyoruz. Ardından ekran çıtalarının vidalarını sökerek çıta tırnaklarını kasadan ayırıyoruz. Ekran bağlantılarını da söktükten sonra hasarlı ekranı laptoptan ayırıyoruz. Yeni ekranı yerine yerleştirip bağlantılarını yaptıktan sonra çıtayı yerine monte ediyoruz.

Bu adımlar kasa değişimi işleminde genel anlamda uyguladığımız adımlar. Bunun dışında, özellikle Apple’ın bazı modellerinde alt kasayı açmamız gerekmekte.

İşlemleri tamamladıktan sonra, cihazı servisten çıkarmadan teste tabi tutuyoruz. Testin başarıyla tamamlanmasının ardından cihazınızı çalışır vaziyette size teslim ediyoruz.

Neden orijinal ekran öneriyoruz?

Laptop ekran tamiri esnasında orijinal ekran kullanımını kesinlikle öneriyoruz. Bunun birden fazla sebebi olsa da, en önemli iki tanesini burada belirtmek istiyoruz: Birincisi, orijinal ekran kullandığınızda kullanıcı deneyiminiz aynen devam ediyor. Yani herhangi bir kalite farkı yaşamıyorsunuz. İkincisi ve belki de en önemlisi ise garanti konusu. Zira orijinal ekranların kendi garanti belgeleri var. Bu sayede üretim hatalarına karşı güvendesiniz.

laptop ekran tamiri

Laptop ekran tamiri ne kadar tutar?

Laptop ekran fiyatları cihaz marka ve modeline ve halihazırda döviz kuruna göre değişiklikler gösteriyor. Bu nedenle en sağlıklı bilgiyi cihazınızın marka ve tam model numarasını WhatsApp hattımızdan bize ileterek alabilirsiniz. Eğer ki model numaranızı bilmiyorsanız bize ulaşın, nasıl bulacağınızı size anlatırız.

Laptop ekran tamiri ne kadar sürer?

Laptop ekran tamiri işlemi genellikle aynı gün ya da ertesi günü sonuçlanır.

işlemini tam donanımlı servisimizde orjinal ekran kullanarak uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla 1998 yılından beri aynı adreste masaüstü ve laptop bilgisayar tamiri hizmeti veriyoruz. Ekran değişim ve tamiri uzmanlık alanlarımızdan biridir.

Hizmet bölgeleriniz neresi?

1998 yılından beri Maltepe’deki aynı adresimizde hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte, Türkiye’nin her noktasına anlaşmalı kargomuz aracılığıyla hizmetimizi sunuyoruz. Kargo ile bize ulaşan cihazların tamirini sağlayıp yine kargo ile gönderiyoruz. Kargo ve iletişim bilgilerimiz için tıklayın.

Hangi markalara hizmet veriyorsunuz?

Piyasada bulunan hemen her marka ve model cihazın ekran değişimini sağlıyoruz. Yine de servisimize en sık gelen markaları şöyle listeleyebiliriz:

Şayet cihazınız listede yoksa, lütfen bize ulaşın. Diğer markalara da hizmetimiz vardır.

Ekran tamiri işleminde bilgilerim zarar görür mü?

Ekran tamiri işlemi fiziksel bir işlemdir. Yani bilgilerinizle ilgili hiç bir işlem yapılmamaktadır. Bu bağlamda, şu nokta önemlidir: Eğer ekrana zarar veren darbe esnasında diskiniz de zarar gördüyse, bu durumda veri kaybı yaşamanız ihtimal dahiline girer. Bu gibi durumlarda tecrübeli teknisyenlerimiz diskinizden verilerinizi kurtarır.

Garantili cihazların durumu

Servisimizde, garanti kapsamı dışında kalan laptop, notebook ve tablet cihazlar için birinci kalite işçilikle %100 orijinal ve garantili yedek parça kullanarak uygun fiyatlı ekran tamiri hizmeti vermekteyiz. Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen ilgili markanın resmi web sitesini inceleyiniz: Acer™ Türkiye – Asus™ Türkiye – Apple™ Türkiye – Casper™ – Dell™ Türkiye – HP™ Türkiye – Lenovo™ Türkiye – Monster™ – Msi™ Türkiye – Samsung™ Türkiye – Sony™ Türkiye – Toshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Etiketler:
Bizi Arayın