İçeriğe geç

İçindekiler Tablosu

Ekran Değişim Fiyatı

Firmamız 1998 yılında kurulmuştur.

Gelişen teknoloji ve tamir tekniklerine, ekip ve ekipmanlarına kendimizi sürekli güncellemekteyiz. Marka bağımsız tüm cihazlarınızın onarımını sağlamaktayız. Kargo ile tüm ülkeye hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Teknik servis alanında verdiğimiz hizmetle tüketicilerin memnuniyetini sağlamayı amaç edindik. Piyasa koşullarının üstünde hızlı ve kaliteli teknik servis hizmeti vermeyi misyonumuz olarak görüyoruz. Servisimizdeki tüm laptop, notebook ve masaüstü bilgisayarlar ile tablet, Macbook ve Ipad ürünlerin bakım, onarım sürecini en iyi şekilde sağlayarak bu yolda devam etmek gayesindeyiz.

Vizyonumuz

F1 Teknoloji olarak verdiğimiz hizmetlerde en iyiye ulaşmayı hedefliyoruz . Böylece hem tüketicilerin, hem de iş ortaklarının güvenini kazanmayı istiyoruz.

Teknik Ekibimiz

Teknik ekibimiz alanında gerekli eğitimleri almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda kişi ve kurumlara teknik eğitim hizmeti de vermekteyiz.

Laptop Ekran ve Klavye Değişimi

Laptop bilgisayarınız alanında uzman çalışanlarımız tarafından profesyonel cihazlarla detaylı incelemelerden geçirilir ve sorunun tam kaynağı tespit edilerek gerekli onarım sağlanır.

Bizi Arayın