İçeriğe geç
Anasayfa » Laptop Ekran Değişimi

Laptop Ekran Değişimi

Laptop Ekran Değişimi: Laptop, notebook ve tablet bilgisayarların hasarlı ekranlarını ✅Orjinal ve ✅Garantili ekranla değiştiriyoruz.

İçindekiler Tablosu

Laptop Ekran Değişimi: Orjinal Yedek Parça

Ekran değişimi işleminizi tam donanımlı servisimizde %100 orijinal yedek parça ile yapıyoruz. Evvela, kullandığımız yedek parçalar garantilidir. Ayrıca, birçok modelin ekranları stoklarımızda hazır bulunmaktadır. Bu nedenle tüm marka ve modellerin ekran değişimini en kısa sürelerde yapabilmekteyiz.

laptop ekran değişimi 1998den bugüne kesintisiz hizmet

Sektörde Köklü Bir Firmayız

1998 yılından beri tamamıyla bu alanda çalışmaktayız. Bu sürede edindiğimiz tecrübe, ekipman ve bilhassa yetişmiş iş gücümüzle sektörde ciddi bir oyuncu durumuna geldik. Bu sayede cihazınıza ve size en iyi hizmeti en profesyonel ve hızlı şekilde vermeye devam ediyoruz.

Halihazırda yalnızca orijinal ve garantili yedek ekran kullanıyoruz. Bu sayede memnuniyet oranımızı daima yüksek tutabiliyoruz. Buna ilaveten, servisimiz tam donanımlıdır ve ekibimiz alanında uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Böylelikle cihazınızın sorununu en kısa sürede net şekilde tespit edebiliyor ve çözümünü sağlayabiliyoruz. Ekran değişim fiyatı için lütfen bize ulaşın.

VIP Hizmet Kalitesini Yaşayın

Cihazınızın ekranı kırıldığında muhakkak ki bu ciddi bir sorundur. Buna karşılık, orijinal yedek parça ile onarımı sonrası cihazınızı eskisi gibi sağlam halde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu doğrultuda, servisimizde cihazlarınızı seri şekilde kaliteli ve güvenli şekilde onarıyoruz.

En Yakın Ekran Tamircisi

Böylelikle, kargo anlaşmamız sayesinde Türkiye’nin en uç noktalarına kadar hizmet veriyoruz. Anlaşmalı kargomuz aracılığıyla bize ulaşan cihazları onarıp aynı gün ya da ertesi gün kargo ile sahibine geri gönderiyoruz. Bu esnada, cihazınızı gönderirken telefon numaranızı kağıda yazılı olarak cihazın yanına bırakınız. Ek olarak, cihazınızı çok iyi paketlediğinizden emin olunuz. Bu sırada cihazı balonlu naylon ile birkaç kat sarıp, karton kutu içerisinde gönderebilirsiniz.

Kargo ve iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

Cihazınızı bize ulaştırın, tamirini sağlayalım.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Servisimizde hemen her marka laptop ve notebook cihazların ekran ve diğer aksamlarına tamir, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Ekran değişimi yaptığımız cihazlardan bazılarını şöyle listeleyelim:

  • Apple MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac ve Retina cihazların orijinal ve garantili ekranla değişimi
  • Acer Laptop, Asus Laptop, Casper Laptop cihazların garantili ve orijinal ekran değişimi
  • Lenovo Laptop, Toshiba Laptop, Dynabook Laptopların
  • Samsung Laptop, Dell Laptop, Sony Laptop,
  • Vaio Laptop, HP Laptop, Msi Laptop,
  • Monster Notebook, Grundig Laptop,
  • Packard Bell Laptop, Exper Laptop,
  • Alienware, Chromebook, Ideapad Laptop cihazların orijinal ve garantili ekran değişimi

Daha Ayrıntılı Bilgi:

Ayrıca, laptop ekran değişimi ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki yazılarımızı da inceleyebilirsiniz:

Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Piyasada mevcut bulunan hemen her cihaz için hizmet veriyoruz. Bunlar arasında Acer, Apple, Asus, Casper, Dell, HP, Lenovo, Monster, MSI, Samsung, Sony, Toshiba bulunmaktadır. Diğer markalara da hizmetimiz vardır.

Laptop ekran değişimi alanında uzun yıllardır özel servis statüsünde, garanti kapsamı dışında kalan arızalarda hizmet veriyoruz. Eğer cihazınızın garantisi devam ediyor ve sorununuzun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen ilgili markanın web sitesini inceleyiniz.

Bizi Arayın