İçeriğe geç
Anasayfa » Grundig Laptop Ekran Tamiri

Grundig Laptop Ekran Tamiri

grundig laptop ekran tamiri

Grundig Laptop Ekran Tamiri işlemini tam donanımlı servisimizde orjinal ve garantili ekran kullanarak en hızlı ve güvenilir şekilde yapıyoruz.

Grundig Laptop Ekran Tamiri işlemini tam donanımlı servisimizde orjinal ve garantili Grundig ekran kullanarak en uygun ücretle gerçekleştiriyoruz. Zira orijinal Grundig ekranlar garantilidir ve kendi garanti belgeleri vardır. Bu esnada, kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmeyeceğini hatırlatalım.

İçindekiler Tablosu

Grundig Laptop Ekran Tamiri ne kadar tutar?

Grundig laptop cihazın cihazların ekran özellikleri modelden modele farklılık göstermektedir. Nitekim ekranın özelliklerine ve döviz kuruna bağlı olarak ekran tamiri ücretleri de değişmektedir. Bu nedenle en sağlıklı bilgiyi edinmek için cihazınızın tam model numarasını bize WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz. Böylelikle arkadaşlarımız güncel fiyat bilgisini size ileteceklerdir.

Grundig Laptop Ekran Tamiri ne kadar sürer?

Ekran Tamiri, ortalama olarak bir iş günü sürmektedir. Bu doğrultuda, cihazın servise giriş saatine de bağlı olarak, aynı gün ya da ertesi iş gününde cihazınızı teslim ediyoruz. Yine de cihazı servise getirmeden önce bir görüşmemizde fayda var. Zira bazı ekranların Türkiye’de satışı bulunmayabiliyor.

Cihazı size nasıl ulaştırabilirim?

Servisimiz İstanbul Anadolu yakasında, Maltepe’de bulunmaktadır. Eğer ki yakınlarda değilseniz cihazınızı bize kargo ile de gönderebilirsiniz. Bunun için anlaşmalı kargo firmamıza müşteri kodumuzu belirtmeniz yeterlidir. Bu esnada cihazınızı çok iyi paketlediğinizden emin olun. Bu esnada, cihazın yanına, kağıda yazılı olarak telefon numaranızı bırakın. Şimdi anlaşmalı kargo firması ve iletişim bilgilerimizi görmek için tıklayın.

Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve sorununuzun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen Grundig Türkiye web sitesini inceleyiniz.

Grundig Laptop Ekran Tamiri konusundaki yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz.

Etiketler:
Bizi Arayın