İçeriğe geç
Anasayfa » Monster Laptop Ekran Değişimi

Monster Laptop Ekran Değişimi

monster laptop ekran değişimi, ekran tamiri, huma, abra, tulpar, markut, semruk

Monster Laptop Ekran Değişimi işlemini tam donanımlı servisimizde orjinal Monster ekran kullanarak en uygun ücretle yapıyoruz.

İçindekiler Tablosu

Monster Laptop Ekran Değişimi İşlemi

Monster laptop ekran değişimi işlemini tam donanımlı teknik servisimizde %100 orjinal Monster Ekranlar kullanarak yapıyoruz. ve yedek parça temin konusunda tüm Türkiye’de yıllardır hizmet sunmaktayız.

Monster laptoplarda sık karşılaşılan sorunlardan biride ekran arızalarıdır. Ekran arızaları genelde sıvı teması ve darbelere dayalı problemlerden oluşmaktadır. Monster markasına ait bir çok farklı model bulunmaktadır. Bizler firma olarak pek çok modelin farklı versiyonlarını elimizde bulundurmaktayız.

Firmamız Monster ekran değişimi için en hızlı servisi vermektedir. Monster marka laptopların ekran değişimini aynı gün içerisinde gerçekleştirerek sizlere teslim etmekteyiz.

%100 Orjinal Ekran Montajı

Firmamızda montajı gerçekleşen tüm ekranlar orjinal ekranlardır. Monster ekran değişimi yaptığımız cihazlarınızı İleride yaşanabilecek tüm problemlerde tekrar firmamıza getirerek değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Burada önemli olan sıvı teması ya da buna benzer bir durum yaşanmamış olmasıdır. Çünkü bu durumlar kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmez. Bunun dışında aniden çalışmama gibi durumlarda 1 yıl içerisinde getirerek montajını gerçekleştirebilirsiniz.

Monster Laptop Ekran Bozulma Nedenleri

Ekran bozulma nedenleri arasında en yaygın olanı genelde darbe görme durumudur. Darbelenme durumu genellikle düşme yada çarpma nedeniyle laptop ekranına hasar gelmesi sonucu oluşmaktadır. Laptop yapısı gereği hassas olduğu için darbeye ya da düşmelere karşı dayanıksızdır. Ekran ise laptopun fiziksel olarak en zayıf bölümü olduğu için kolaylıkla bozulmaktadır. Bunun haricinde sıvı dökülmesi durumunda özellikle ekran çıtasındaki sıvı izolasyon malzemesi yıpranmış veya yetersiz ise ekranla çıta arasından giren su elektronik kısımlara ulaştığında ekranı ya da diğer aksamları bozar ve dönüşü olmayan arızalara neden olabilir ve bu sebeple Monster ekran değişimi yapılması gerekebilir.

Monster Laptop Ekran Değişim Ücreti Ne Kadar?

Monster ekran değişimi fiyatları cihaz modeline göre değişiklik göstermektedir. Her laptop ekranı birbiri ile aynı olmadığından, farklı özelliklere sahip olduğundan dolayı fiyatları da doğal olarak değişmektedir. Bu nedenle servis hizmetlerimizden yararlanmadan önce müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve cihazınızın modelini belirterek ekran değişim ücretini öğrenebilirsiniz.

Bir Günde Ekran Değişimi Yapıyoruz

Monster ekran değişimi aynı gün içerisinde tamamlayıp ürününüzü size teslim ediyoruz. Şayet laptopunuzu bize kargo ile ulaştırdıysanız aynı gün değişimini gerçekleştirerek cihazınızı kargoya veriyoruz.

Ekran Garanti Süresi Ne Kadardır?

Monster ekran değişimi sonrasında 1 yıl garanti vermekteyiz. Garanti süresinde oluşabilecek fabrikasyon hatalarda siz değerli müşterilerimize değişim işlemi gerçekleştiriyoruz. Kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmediğini unutmayınız.

Türkiye’nin Her Yerinden Kargo

Türkiye’nin her noktasından siz de anlaşmalı kargo firmamızla laptoplarınızı bize göndererek Monster ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Gelen laptoplar aynı gün içinde ekranları değiştirilerek tekrar kargoya verilmektedir. Kargo sürelerinin değişken olabileceğini hatırınızda bulundurunuz. Kargo ve iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

Tam donanımlı servisimizde yalnızca ekran değişimi değil, aynı zamanda

  • Anakart Tamiri,
  • Chipset Tamiri,
  • RAM Ekleme,
  • HDD Değişimi,
  • SSD Takma,
  • Sıvı temasına bağlı sorunlar,
  • ve diğer tüm Laptop arızalarında hizmet vermekteyiz.

Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen Monster firmasının resmi sitesini inceleyiniz: Monster Türkiye.

Özel bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz markaların listesi için tıklayın.

Bizi Arayın