İçeriğe geç
Anasayfa » HP Victus Ekran Tamiri

HP Victus Ekran Tamiri

HP Victus Ekran Tamiri işlemini tam donanımlı servisimizde orjinal HP ekran kullanarak en uygun ücretle gerçekleştiriyoruz. Orijinal HP ekranlar garantilidir ve kendi garanti belgeleri vardır. Kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmeyeceğini hatırlatalım.

İçindekiler Tablosu

HP Victus Ekran Tamiri ne kadar tutar?

HP Victus cihazın üzerindeki ekranın özelliklerine ve döviz kuruna bağlı olarak ekran tamiri ücretleri farklılık göstermektedir. En sağlıklı bilgiyi edinmek için cihazınızın tam model numarasını bize WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz. Arkadaşlarımız güncel fiyat bilgisini size ileteceklerdir.

HP Victus Laptop Ekran Tamiri ne kadar sürer?

HP Victus Ekran Tamiri, ortalama olarak bir iş günü sürmektedir. Cihazın servise giriş saatine de bağlı olarak, aynı gün ya da ertesi iş gününde cihazınızı teslim ediyoruz. Yine de cihazı servise getirmeden önce bir görüşmemizde fayda var. Zira bazı ekranların Türkiye’de satışı bulunmayabiliyor.

Cihazı size nasıl ulaştırabilirim?

Servisimiz İstanbul Anadolu yakasında, Maltepe’de bulunmakta. Eğer yakınlarda değilseniz cihazınızı bize kargo ile de gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamıza müşteri kodumuzu belirtmeniz yeterlidir. Bu esnada cihazınızı çok iyi paketlediğinizden emin olun. Cihazın yanına, kağıda yazılı olarak telefon numaranızı bırakın. Anlaşmalı kargo firması ve iletişim bilgilerimiz için tıklayın.

Hizmet verdiğimiz bazı HP Victus Laptop modelleri:

  • 15t-fa, 15z-fb
  • 16-d0000, 16e0000, 16e1000,
  • 16d
  • 16-d1029nt, 16-d1024nt, 16-e0035nt, 16-e1009nt,16-d1034nt
  • 15-fa0005nt, 16-d1038nt, 16-e1001nt

Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve sorununuzun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen HP Türkiye web sitesini inceleyiniz: HP™ Türkiye.

HP Victus Ekran Tamiri konusundaki yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz.

Bizi Arayın