İçeriğe geç
Anasayfa » Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran Değişimi Fiyatları

laptop ekran değişimi fiyatları orjinal ve garantili notebook ekran değişimi

Ekran Değişimi Fiyatları, Ekranlar laptopların en hassas ve darbeye karşı en savunmasız parçalarıdır. Bu nedenle sıklıkla ekran kırılmaları karşımıza çıkıyor. Çoğunlukla çarpma ya da düşme gibi nedenlerle hasar oluşsa da, taşıma esnasındaki ufak dikkatsizlikler de ekranın çatlamasına ve uzun vadede kırılmasına neden olabiliyor.

Panel ekranlar tamir edilebilen cihazlar değiller maalesef. Bu durumda ekranı kırılmış bir laptop cihazı tamir etmek için tek seçeneğimiz ekranı değiştirmek oluyor.

İçindekiler Tablosu

Orijinal ekran neden önemli?

Bu noktada çoğu insanın ikilemde kaldığı genel soru şu: “Orjinal ekran mı yoksa orjinal olmayan ekran mı tercih etmeliyim?” Bu sorunun cevabı bizim açımızdan çok net: Kesinlikle ve kesinlikle orjinal ekran tercih etmelisiniz. Bunun aslında birçok nedeni var. En başlıca neden, orjinal ekranların kendi garanti belgelerinin bulunması. Bu şu demek: Ekranda oluşabilecek imalat hatalarına karşı garanti süresi boyunca güvendesiniz. Herhangi olumsuz bir durumda ekranınız garanti kapsamında ücretsiz olarak değiştirilir. Tabii burada kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmediğini hatırlatmak gerek. Özetle, orjinal yedek ekran seçimi kesinlikle yerinde olacaktır.

Burada tabii şu kaygı birçok kişinin genel kanısı orjinal ekran fiyatlarının çok yüksek olduğu yönünde. Bilgisayarınızın yetkili teknik servisinde verilen fiyatlar gözünüzü korkutmasın. Orjinal ekranları çok daha uyguna temin etme şansınız var.

Biz kimiz ve nasıl çalışıyoruz?

Firma olarak 1998 yılından beri bilgisayar teknik servisi alanında aynı adresimizde hizmet veriyoruz. Geçen yıllar içerisinde güçlenen ve gelişen yapımızla uzmanlıklarımızı detaylandırdık. Ekran değişimi alanında ayrı bir birim oluşturduk. Bu birimde hemen her marka laptop ve notebook bilgisayarın orjinal ve garantili ekranlarını hazır bulunduruyoruz.

Bu sayede ekran değişimi işlemini en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Yoğun zamanlarda stokların yetişmemesi söz konusu olduğunda yedek ekranı aynı gün temin edebiliyoruz. Her biri alanında uzman teknik servis çalışanlarımız, tam donanımlı servisimizde cihazınıza en iyi hizmeti vermek için daima hazırdır.

Ekran değişimi işlemi ne kadar sürer?

Ekran değişimi işlemi genellikle birkaç saat içerisinde gerçekleşen bir işlemdir. Bazı cihaz modellerinde kasanın açılması için özel işlem gerektiğinden bu süre uzasa da aynı gün içerisinde bitmektedir.

Ekran değişimi fiyatları ne kadardır?

Ekran değişimi fiyatları cihazdan cihaza, modelden modele büyük değişiklikler göstermektedir. Fiyat konusunda en net bilgiyi almak için lütfen bize ulaşınız. İletişim yetkililerimiz size en güncel ve doğru fiyat bilgisini vereceklerdir.

Ekran değişimi fiyatlarıyla ilgili bu kısa değerlendirmemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Faydalı olduğunu umuyoruz.


Servisimizde garanti kapsamı dışında kalan arızalarda uygun fiyatlı ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Şayet cihazınızın garanti süresi henüz bitmediyse ve ekranınızın garanti kapsamında yapılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen ilgili web sitesini inceleyiniz: Acer™ TürkiyeAsus™ TürkiyeApple™ TürkiyeCasper™Dell™ TürkiyeHP™ TürkiyeLenovo™ TürkiyeMonster™Msi™ TürkiyeSamsung™ TürkiyeSony™ TürkiyeToshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Bizi Arayın