İçeriğe geç
Anasayfa » Apple iPad Mini Ekran Değişimi

Apple iPad Mini Ekran Değişimi

Apple iPad Mini Ekran değişimi ekranı kırıldı %100 orijinal Apple Ekran

İçindekiler Tablosu

Apple iPad Mini Ekran Değişimi İşlemi

Apple iPad Mini Ekran Değişimi İşlemi, Apple ve diğer cihazlarda en sık karşılaşılan sorunlardan biri de ekran arızalarıdır. Ekran arızaları genelde darbelere dayalı problemlerden oluşmaktadır. Apple markasına ait bir çok farklı modelin farklı versiyonları gibi Apple iPad Mini ekranları da servisimizde bulundurmaktayız. 

Firmamız Apple iPad Mini Ekran değişimi için en hızlı servisi vermektedir. Apple marka cihazların montajını aynı gün içerisinde yaparak cihazınızı size teslim etmekteyiz.

Apple iPad Mini Ekran Bozulma Nedenleri

Ekran bozulma nedenleri arasında en yaygın olanı ekrana darbe gelmesi sonucu oluşmaktadır. Tablet cihazlar yapısı gereği hassas olduğu için darbeye yada düşmelere karşı dayanıksızdır. Ekran cihazın dışarıda olan bölümü olduğu için daha hızlı bozulmaktadır. 

1 Günde Ekran Değişimi Yapıyoruz

Ekran değişimi birkaç saatte gerçekleşen bir işlemdir. Eğer ürün stoklarımızda mevcutsa aynı gün içerisinde cihazınızı bizden alabilirsiniz. 

%100 Orjinal Ekran Montajı

Firmamızda montajı gerçekleşen tüm ekranlar orjinal Apple ekranlardır. İleride yaşanabilecek tüm problemlerde tekrar firmamıza getirerek değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Burada önemli olan darbe yada buna benzer bir durum yaşanmamış olmasıdır. Çünkü bu durumlar kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmez. Bunun dışında aniden çalışmama gibi durumlarda 1 yıl içerisinde getirerek montajını gerçekleştirebilirsiniz. 

Apple iPad Mini Ekran Garanti Süresi Ne Kadardır?

Ekran değişimi sonrası tüm marka model ekranlara 1 yıl garanti vermekteyiz. Garanti süresinde oluşabilecek fabrikasyon hatalarda siz değerli müşterilerimize değişim işlemi gerçekleştiriyoruz. Kullanıcı hataları maalesef garanti kapsamında değerlendirilmemektedir. 

Ekranım Değişirken Bilgilerim Silinir mi?

Ekran değişimi işlemi fiziksel bir işlem olduğu için cihazınıza yazılımsal bir müdahalede bulunmamaktayız. Dolayısıyla bilgilerinizin silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yine de, ekran arızasına neden olan durum esnasında cihazınızın başka aksamlarının da zarar görmüş olması ihtimaline karşı cihazınız incelemeye tabi tutulur ve bu durum size bildirilir.

Tüm Türkiye’nin Servisiyiz

Tüm Türkiyenin her noktasından sizde ptt anlaşma kodumuz 100 406 482 ile laptoplarınızı bize göndererek ekran değişimlerini yaptırabilirsiniz. Gelen laptoplar aynı gün içinde ekranları değişerek tekrar kargoya verilmektedir. Kargo süreleri firmamızla alakalı bir durum değildir. 

Ekran Değişimi Yaptığımız iPad Mini Modelleri

 • Apple iPad Mini A1432 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini A1454 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini A1455 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 2 A1489 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 2 A1490 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 2 A1491 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 3 A1599 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 3 A1600 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 4 A1538 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 4 A1550 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 5 A2133 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 5 A2124 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 5 A2126 Ekran Değişimi
 • Apple iPad Mini 5 A2125 Ekran Değişimi

Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen Apple firmasının resmi sitesini inceleyiniz: https://www.apple.com/tr/

Etiketler:
Bizi Arayın