İçeriğe geç
Anasayfa » Apple iMac Ekran Değişimi İşlemi

Apple iMac Ekran Değişimi İşlemi

Apple iMac Ekran Değişimi %100 orijinal Apple Ekran ile

İçindekiler Tablosu

Apple iMac Ekran Değişimi İşlemi

Servisimiz Apple iMac cihazlardaki sorunlarda sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Son kullanıcılar, firmalara ve işletmelere hizmet veriyoruz. Uygun ve kaliteli fiyat politikası ile her zaman en iyisini sunuyoruz. Apple iMac ekran değişimi için bizleri tercih ettiğinizde de sunduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olsun bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla cihazınızı servisimize gönderebilirsiniz.

iMac Ekranım Arızalandı Ne Yapmalıyım?

Mobil cihazların ve tablet bilgisayarların ekranları hassas olduklarından birçok nedene bağlı olarak arızalanabilirler. Arızalanmaların temel sebebi düşme ya da darbe veya çarpmaya maruz kalması sonucu gelişecek hasardır. Her iki durumda da fiziksel hasar görmüş bir ekranın onarımı mümkün olmayacağından değiştirilmesi gerekmektedir. Apple iMac ekran değişimi için servisimize gelmeniz yeterli olacaktır. Servis bünyemizde Apple iMac ekran değişimi aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

Apple iMac Ekranınızı Aynı Gün İçinde Değiştiriyoruz

Tüm Apple iMac cihazların orijinal ekranları servis stoklarımızda bulunmaktadır. Geniş stoklarımız sayesinde iMac cihazınızın arızalı ekranını aynı gün içerisinde değiştirebiliyoruz.

Kullandığımız iMac Ekranlar Orijinal ve Garantili mi?

Öncelikle, servis stoklarımızda bulunan tüm iMac ekranları kesinlikle orijinal iMac ekranıdır. Bu sayede iMac cihazınızın orijinal ekranını takıyoruz. Ek olarak, orijinal ekranların 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Yeni ekranın garanti belgesini cihazla birlikte size teslim ediyoruz.

iMac Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iMac ekran değişimi uzman teknik servis personelleri tarafından yapılmaktadır. Ekran değişimi için öncelikle cihazın elektrik bağlantısını kesiyoruz ve cihaz kasasını vakumlama sistemiyle açıyoruz. Bunun akabinde hasarlı ekranın bağlantılarını sökerek cihazdan ayırıyor ve yerine yeni ekranı yerleştirerek bağlantıları yapıyor ve cihazı yine vakumlama sistemiyle kapatıyoruz. Tüm işlemleri en seri şekilde tamamlayıp cihazınızı size teslim ediyoruz. Eğer cihazınızı bize kargo ile gönderdiyseniz, belirttiğiniz adresinize gönderiyoruz.

Apple iMac Ekran Değişim Ücreti Ne Kadar?

Apple iMac ekran değişim ücretleri modele göre değişiklik göstermektedir. Her model için ekran ücretleri değiştiğinden bizleri arayarak cihazınızın modelini bildirmeniz durumunda ekran değişim ücretini öğrenebilirsiniz.

Apple iMac Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir mi?

Hepsinden önce, ekran değişimi sırasında iMac cihazınızın diğer parçalarına müdahalede bulunulmadığından bilgilerinizin silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Buna karşılık, sıvı teması ya da fiziksel hasar esnasında cihazın ana kart hasarı da mümkündür. Bu durumda size durumu açıklayıp, hard disk içerisinde yer alan verilerinizi kurtarıyoruz.


Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen Apple firmasının resmi sitesini inceleyiniz: https://www.apple.com/tr/

Özel Bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz Apple ürünleri dizini için tıklayın

Etiketler:
Bizi Arayın