İçeriğe geç
Anasayfa » MacBook Ekran Tamiri

MacBook Ekran Tamiri

MacBook Ekran Tamiri

Macbook Ekran Tamiri işlemini tam donanımlı servisimizde orijinal ve garantili Apple yedek ekran kullanarak en uygun ücretlerle ve tam vaktinde gerçekleştiriyoruz.

İçindekiler Tablosu

iMac ve MacBook Ekran Tamiri ne kadar tutar?

MacBook ekran fiyatları, cihazın yılına ve model numarasına göre değişiklik göstermekte. Bununla birlikte, döviz kurunun da belirleyici bir etmen olduğunu söylememiz gerek. Dolayısıyla en sağlıklı bilgiyi bize ulaşarak alabilirsiniz. Cihazınızın yılını ve model numarasını WhatsApp hattımız üzerinden ya da telefonla bize ileterek en sağlıklı bilgiye ulaşabilirsiniz. Cihazınızın model numarasını bilmiyorsanız bizi arayın. Nasıl bulacağınızı tarif ederiz.

Servisimiz nerede?

1998 yılından beri İstanbul Maltepe’deki adresimizde hizmet veriyoruz. Fakat anlaşmalı kargomuz aracılığıyla tüm Türkiye’ye hizmetimizi ulaştırıyoruz. Cihazınızı kargo ile bize ilettiğinizde tamirini gerçekleştirip yine karğoyla size geri gönderiyoruz. Kargo ve iletişim bilgilerimiz için tıklayın.

Macbook Ekran Tamiri kaç gün sürer?

Ekran tamiri işlemi genellikle bir ila iki işgünü içerisinde tamamlanmakta. Cihaz modelinize bağlı olan en net bilgiyi yine telefonla ya da WhatsApp ile bize ulaşarak alabilirsiniz.

Hangi MacBook modellerine hizmet veriyoruz?

  • MacBook
  • MacBook Air
  • MacBook Pro

Ayrıca, iMac ve iPad cihazlar için de hizmet vermekteyiz.

Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen Apple firmasının resmi sitesini inceleyiniz: https://www.apple.com/tr/

Özel Bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz Apple ürünleri dizini için tıklayın

Etiketler:
Bizi Arayın