İçeriğe geç
Anasayfa » Apple MacBook Air M1 Ekran Değişimi %100 Orijinal

Apple MacBook Air M1 Ekran Değişimi %100 Orijinal

apple MacBook Air ekran değişimi ekranım kırıldı ekran onarımı

İçindekiler Tablosu

Apple Macbook Air M1 Ekran Onarımı

Apple Macbook Air M1 Ekran Değişimi de diğer Apple modeller gibi sıklıkla yapmakta olduğumuz bir işlemdir. Uzun yıllar birçok bölgede hizmet veren servisimiz laptoplardaki sorunlarda sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Sadece son kullanıcıya değil aynı zamanda firma ve işletmelere de hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda uygun – kaliteli fiyat politikası ile her zaman en iyisini sunmaktayız. Apple Macbook Air M1 ekran değişimi için bizleri tercih ettiğinizde de sunduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olsun bizimle iletişime geçebilir ve anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla cihazınızı servisimize gönderebilirsiniz.

Ekranım Arızalandı Ne Yapmalıyım?

Laptop ekranları hassas olduklarından kolaylıkla arızalanabilirler. Arızalanmaların temel sebebi olarak genelde darbelere bağlı hasarları görmekteyiz. Hasar almış bir ekranın onarılması ne yazık ki mümkün olmadığından ekranınızın değiştirilmesi gerekmektedir. Ekran değişimi için servisimize gelmeniz ya da cihazınızı anlaşmalı kargo firmamızla bize göndermeniz yeterli olacaktır. Servis bünyemizde Macbook Air M1 ekran değişimi işlemini en profesyonel ve seri şekilde yapmaktayız.

Ekranınızı Hemen Değiştiriyoruz

Tüm Apple Macbook modellerinin orijinal ekranları servis stoklarımızda mevcuttur. Geniş stoklarımız sayesinde cihazınızın arızalı ekranını en hızlı şekilde değiştirebiliyoruz.

Kullanılan Ekranlar Orijinal ve Garantili mi?

Servis stoklarımızda bulunan tüm ekranlar orijinal Apple Macbook ekranıdır. Orijinal ekranların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Bu garantiyi servis olarak müşterilerimize veriyoruz.

Macbook Air M1 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple Macbook Air M1 ekran değişimi işlemini uzman teknik servis personellerimizle yapmaktayız. Ekran değişimi için öncelikle cihazınızı ısıl işlemle açıyor ve ekranın bağlantılarını anakarttan ayırıyoruz. Orjinal ve garantili yeni Apple ekranı yerleştirerek bağlantılarını gerçekleştirdikten sonra testlerini yapıyor ve cihazınızı yine ısıl işlemle kapatarak size teslim ediyoruz.

Apple Macbook Air M1 Ekran Değişimi Ücreti Ne Kadar?

Apple Macbook Air M1 ekran değişim ücretleri modele ve döviz kuruna bağlı olarak göre değişiklik göstermektedir. Bizleri arayarak cihazınızın güncel ekran değişim ücretini öğrenebilirsiniz.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir mi?

Ekran değişimi sırasında bilgisayarınızın diğer parçalarına müdahalede bulunulmadığından bilgilerinizin silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Şayet darbeye bağlı nedenlerle ya da sıvı teması sonrasında anakartınız arızalandıysa bu durumda hard disk içerisinde yer alan verileriniz teknik servis personellerimiz tarafından kurtarılacaktır.

MacBook Model Numaraları

MacBook Air (M1, 2020) MGN63xx/A, MGN93xx/A, MGND3xx/A, MGN73xx/A, MGNA3xx/A, MGNE3xx/A


apple orjinal ekran değişimi
Tüm Apple cihazları için orjinal ekran değişimi

Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen Apple firmasının resmi sitesini inceleyiniz: https://www.apple.com/tr/

Özel Bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz Apple ürünleri dizini için tıklayın

Laptop Ekranı Kırıldı başlıklı yazımıza da göz atınız.

Etiketler:
Bizi Arayın