İçeriğe geç
Anasayfa » Laptop ekranı kaça yapılır?

Laptop ekranı kaça yapılır?

laptop ekran değişimi ne kadar tutar, kaça malolur?

Laptop ekranı kaça yapılır? Laptop ekranları oldukça hassas olduğundan kolaylıkla kırılabiliyorlar. En yaygın kırılma nedeni ise düşme ve çarpmaya bağlı hasarlar olarak karşımıza çıkıyor.

Panel ekranlar malesef onarılabilen cihazlar değiller. Bu nedenle ekranı kırılan bir laptop cihazın tamir yöntemi olarak tek seçeneğimiz kalıyor: Yeni bir ekranla değiştirmek.

Bu esnada takılan ekranın kalitesi ve orjinalliği çok önemli. Orjinal ekranların kendi garantileri var. Bu garanti dolana kadar herhangi bir sorunda ekran değişimini ücretsiz olarak kolaylıkla sağlayabiliyoruz. Bu nedenle biz sadece orjinal ekran kullanıyoruz. Bunun dışında bir uygulamayı kesinlikle önermiyor ve tasvip etmiyoruz. Cihazınızla birlikte yeni ekranınızın garanti belgesini de size teslim ediyoruz. Tabii burada şunu belirtmemiz gerek: Kullanıcı hatası dışındaki durumlar için bu geçerli. Yani ölü piksel gibi sorunlar için %100 garantidesiniz.

Biz 1998 yılından beri bilgisayar sektöründe kesintisiz hizmet veriyoruz. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların getirdiği tecrübe ve birikimle uzmanlığımızı geliştirdik. Bu doğrultuda ekran değişimi için ayrı bir birim oluşturduk. Bu birimde hemen her markanın tamamen orijinal ve garantili yedek ekranlarını stokta bulunduruyoruz. Bu durum bize hız sağlıyor. Bu sayede ekran değişimi işlemini parça beklemeden aynı gün içinde yapıyoruz. Zaman zaman oluşan yoğunluk durumlarında yedek ekranın teminini aynı gün içerisinde sağlayıp değişim yapıyoruz.

Yakında değilseniz, laptop veya notebook cihazınızı bize kargoyla gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamıza müşteri kodumuzu belirmeniz yeterlidir.

Laptop ekranı kaça yapılır?

Laptop yedek ekranlarında her markanın ayrı bir fiyat stratejisi var. Ayrıca ekranın ebadı ve çözünürlüğü de fiyata çok etki ediyor. Biz birinci kalite işçilikle ve en uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Sağlıklı bir fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Cihazınızın marka ve modelini bize ilettiğinizde yetkililerimiz size memnuniyetle en detaylı bilgiyi verecektir.

Servisimizde garanti kapsamı dışındaki arızalara hizmet veriyoruz. Eğer cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa ve garanti kapsamında onarılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen ilgili markanın web sitesini inceleyiniz:

Acer™ TürkiyeAsus™ TürkiyeApple™ TürkiyeCasper™Dell™ TürkiyeHP™ TürkiyeLenovo™ TürkiyeMonster™Msi™ TürkiyeSamsung™ TürkiyeSony™ TürkiyeToshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Etiketler:
Bizi Arayın