İçeriğe geç
Anasayfa » Laptop ekranı değiştirme fiyatları

Laptop ekranı değiştirme fiyatları

laptop ekranı değiştirme fiyatları, laptop ekranı kırıldı, laptop ekran değişimi

Laptop ekranı değiştirme fiyatları marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte, genel olarak son derece uygun fiyatlarla çalıştığımızı söylemeliyiz. Sadece orjinal yedek ekran kullanıyoruz. Taktığımız ekranlar 2 yıl garantilidir ve kendi garanti belgeleri vardır. Üretim hatalarına karşı iki yıl boyunca güvencede olursunuz. , İşçiliğimiz ise 6 ay garantilidir. Plastik kaynakla kasa veya çerçeve tamiri gibi işlemlerimiz ise ömür boyu garantilidir. Tabii ki kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmeyeceğini hatırlatmamız gerek.

Firmamızda 1998 yılından beri laptop ve masaüstü bilgisayarlara özel servis statüsünde teknik servis hizmeti veriyoruz. Yıllar içinde gelişen ve sağlamlaşan yapımızla laptop ekran birimimizi özelleştirdik. Burada birçok marka ve modelin %100 orjinal yedek ekranlarını hazır bulunduruyoruz. Bu sayede ekran değişimi işleminizi en seri ve profesyonel şekilde yapabiliyoruz. Her biri alanında uzman teknik personelimizle tüm arızalarda yetkin ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Tamiri mümkün tüm arızalarda tam donanımlı servisimizde sonuç bulabiliyoruz.

İçindekiler Tablosu

Laptop ekranı değiştirme fiyatları

Orjinal ekran fiyatları markaya, panel tipine, modele ve çözünürlüğe bağlı olarak büyük değişiklikler gösteriyor. Bu nedenle genelleme yaparak bir fiyat yazmak çok zor. Bu açıdan, orjinal ve garanti belgeli yedek ekran fiyatı ve değişim ücretimizi almak için lütfen bizi arayınız.

Burada şunu da hatırlatalım: Eğer yakınlarda değilseniz cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamıza müşteri kodumuzu belirtmeniz yeterlidir. Bu esnada cihazınızı çok iyi paketlediğinizden emin olun. Anlaşmalı kargo firması ve iletişim bilgilerimiz için tıklayın.

Cihazınız garanti kapsamındaysa…

Yukarda da bahsettiğimiz gibi, uzun yıllardır bilgisayar bakımı ve teknik servisi alanında birçok marka ve model cihaza hizmet veriyoruz. Bu açıdan, özel servis statüsündeyiz. Yani, herhangi bir markanın yetkili servisi değiliz. Şayet sorununuzun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen bilgisayar üreticinizin web sitesini inceleyiniz: Acer™ TürkiyeAsus™ TürkiyeApple™ TürkiyeCasper™Dell™ TürkiyeHP™ TürkiyeLenovo™ TürkiyeMonster™Msi™ TürkiyeSamsung™ TürkiyeSony™ TürkiyeToshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Laptop ekranı değiştirme fiyatları hakkındaki yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz.

Bizi Arayın