İçeriğe geç
Anasayfa » Laptop ekran değişimi ne kadar sürer?

Laptop ekran değişimi ne kadar sürer?

laptop ekran değişimi ne kadar sürer?

Laptop ekran değişimi ne kadar sürer? Ekran hasarlarıyla çok sık karşılaşmaktayız. Hasar görmüş bir ekranın tamiri maalesef mümkün olmadığından tek çözüm yöntemi ekranın değiştirilmesidir.

Ekran değişimi durumunda kullanıcıların aklına gelen ilk soru, orjinal ekran mı yoksa orjinal olmayan muadil ekran mı taktırmalıyım sorusudur. Burada bizim size önerimiz kesinlikle orjinal ekran ile değişim yaptırmanız yönündedir. Çünkü orjinal ekranlar garantilidir ve kendi garanti belgeleri vardır. Bu belge ile garanti süresi boyunca meydana gelebilecek sorunlara karşı güvende olursunuz. Cihazınızın ekranı ücretsiz olarak değiştirilir. Kullanıcı hatalarının garanti kapsamı dışında kalacağını unutmayınız.

1998 yılından beri sektörde edindiğimiz tecrübe ile, orjinal ekran kullanmanın müşteri açısından daima en faydalı yol olduğunu söylüyoruz.

Laptop ekran değişimi ne kadar sürer?

Laptop ekran değişimi esasen birkaç saat içerisinde tamamlanan bir işlemdir. Bazı cihazlarda kasanın açılması için özel işlem gerektiğinden bu süre uzasa da, genellikle aynı gün içerisinde tamamlanır.

Bu noktada bir etmen de yedek ekranın temin süresidir. Biz firma olarak ekran değişimi için ayrı bir birim oluşturduk. Burada çalışan arkadaşlarımız ekran değişimi konusunda ayrıca uzmandırlar. Ek olarak, hemen her marka ve model laptop ve notebook orjinal ekranını stoklarımızda hazır bulunduruyoruz. Bu sayede ekran değişimi işlemini en hızlı ve profesyonel şekilde yapabiliyoruz.

Cihazınızı bize göndermek için anlaşmalı kargo firmamıza müşteri numaramızı belirterek teslim etmeniz yeterlidir. İletişim ve kargo bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

Laptop ekran değişimi ne kadar sürer? sorusunun cevabını sizler için detaylı şekilde açıklamaya çalıştık. Umarız faydalı olmuştur.


Servisimizde garanti kapsamı dışında kalan arızalarda uygun fiyatlı servis hizmeti veriyoruz. Şayet cihazınızın garanti süresi henüz bitmediyse ve garanti kapsamında yapılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen ilgili web sitesini inceleyiniz: Acer™ TürkiyeAsus™ TürkiyeApple™ TürkiyeCasper™Dell™ TürkiyeHP™ TürkiyeLenovo™ TürkiyeMonster™Msi™ TürkiyeSamsung™ TürkiyeSony™ TürkiyeToshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Bizi Arayın