İçeriğe geç
Anasayfa » Laptop ekran değişimi kaç gün sürer?

Laptop ekran değişimi kaç gün sürer?

laptop ekran değişimi kaç gün sürer? notebook ekranı kaç günde değişir?

Laptop ekran değişimi kaç gün sürer? Laptop ekran değişimi işlemi cihazın modeline ve ekran özelliklerine göre değişmektedir. Bununla birlikte hemen her marka laptop ve notebook bilgisayar ekranlarını aynı gün içinde değiştirebilmekteyiz.

1998 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz teknik servis alanında yıllar içinde deneyim kazandık ve yapımızı güçlendirdik. Bu doğrultuda laptop ve notebook tamiri alanında uzmanlık birimleri geliştirdik. Ekran değişimi için ayrı bir birim oluşturduk. Bu birimde istihdam ettiğimiz teknisyenlerimizden her biri alanında uzman ve uzun yıllar deneyimleri olan kişilerdir.

İçindekiler Tablosu

Laptop ekran değişimi kaç gün sürer?

Ekran onarım birimimizde hemen her marka ve modelin %100 orjinal ve garantili yedek ekranlarını hazır bulunduruyoruz. Bu sayede ekran değişimi işlemini parça temini beklemeden aynı gün içinde yapabiliyoruz. Yine de zaman zaman yoğunluk dönemlerinde stokların yetişmeme durumu söz konusu olabiliyor. Bu gibi durumlarda güçlü iş ağımız sayesinde yedek ekranı aynı gün içinde temin edebiliyoruz. Böylelikle ekran değişimini yine aynı gün içinde gerçekleştiriyoruz.

Yedek parçalar garantili mi?

Servisimizde daima orjinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz. Bunun dışında bir uygulamayı doğabilecek sorunlar nedeniyle asla benimsemiyor ve tasvip etmiyoruz. Kullandığımız yedek ekranların garanti belgesini tamir sonunda laptopunuzla birlikte size teslim ediyoruz.

Şayet uzaktaysanız…

Şayet laptop veya notebook cihazınızı bize kargo ile gönderdiyseniz, onarımını sağlayıp özenle paketleyerek aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla laptop ve notebook bilgisayarlarınızı bize gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamız ve iletişim bilgilerimiz için tıklayın.

Sadece laptop ve notebook bilgisayarlara değil, aynı zamanda tablet bilgisayarlara da hizmet vermekteyiz.

Bilgilerim silinir mi?

Laptop ekran değişimi işlemi sırasında bilgilerinizle hiçbir işlem yapmıyoruz. Yani bilgilerinizin silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Buna karşılık, eğer bilgisayarınızın ekranına hasar veren durum esnasında bilgisayarınızın başka parçalarına da zarar geldiyse bunun onarımını da ilgili birimimizde yapıyoruz. Şayet diskinizde hasar oluşmuşsa veri kurtarma işlemi yapıyoruz.

Hangi markalara hizmet veriyorsunuz?

Piyasada satılmakta olan hemen hemen tüm marka ve modellerin ekran değişimi işlemlerini %100 garantili ve orjinal yedek ekranlar kullanarak değiştiriyoruz.

Garantili ürünleri tamir ediyor musunuz?

Servisimizde, garanti kapsamı dışında kalan cihazlar için orijinal ve garantili yedek ekranlar kullanarak uygun fiyatlı ekran değişimi yapmaktayız. Bu bağlamda laptop, notebook ve tablet cihazlara hizmet vermekteyiz. Eğer yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen ilgili markanın resmi web sitesini inceleyiniz: Acer™ TürkiyeAsus™ TürkiyeApple™ TürkiyeCasper™Dell™ TürkiyeHP™ TürkiyeLenovo™ TürkiyeMonster™Msi™ TürkiyeSamsung™ TürkiyeSony™ TürkiyeToshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Laptop Ekran Değişimi ve Laptop Ekranı Kırıldı başlıklı yazılarmıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Laptop ekran değişimi kaç gün sürer? sorusunun cevabı, özetle bir gündür.

Etiketler:
Bizi Arayın