İçeriğe geç
Anasayfa » Laptop ekran değişimi fiyatı 2022

Laptop ekran değişimi fiyatı 2022

laptop ekran değişimi fiyatı 2021

İçindekiler Tablosu

Laptop ekranım kırıldı

Laptop ekran değişimi fiyatı 2022: Laptop ekranları oldukça hassas olduğundan sıklıkla hasar görebilmektedir. Bu hasarların en başlıca oluşma sebebi ise çarpma ya da düşme nedenli aldığı darbelerdir.

Laptop ekran tamiri nasıl yapılır?

Panel ekranlar kırıldığında ne yazık ki tamiri mümkün değildir. Hasar görmüş ekrana sahip bir laptop bilgisayarı onarmanın tek yolu ekranı değiştirmektir.

Orjinal yedek ekran kullanımı

Bu esnada en önemli konulardan biri kullanılan yedek ekranın orjinal ve garantili olmasıdır. Çünkü orjinal olmayan bir ekranın garantisi olmadığı gibi, herhangi bir arıza barındırması durumunda bilgisayarın diğer parçalarına da zarar verme ihtimali oluşabilir. Orjinal olmayan yedek parça kullanmıyor ve kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Bu nedenle tüm yedek ekran stoklarımız tamamen kendi markasının orjinal üretimi olan yedek ekranlardır. Bu ekranların kendi garanti belgelerini cihazınızla birlikle size teslim ediyoruz.

F1 Teknoloji

Biz firma olarak 1998 yılından beri teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yıllar içinde gelişen ve sağlamlaşan yapımızla tüm donanım arızalarına en ileri seviyede çözümler sağlıyoruz. Ekran arızaları için ayrı bir birim oluşturduk. Burada hemen hemen tüm marka ve modellerin yedek ekranlarını hazır bulunduruyoruz. Bu sayede ekran değişimi işlemini en seri şekilde yapabiliyoruz.

Başka şehirdeyim

Şayet yakınlarda değilseniz, laptop cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamıza müşteri kodumuzu belirterek cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz. Cihazınız bize ulaştıktan sonra en seri şekilde onarımını yaparak aynı gün kargoya veriyoruz.

Laptop ekran değişimi fiyatı 2022

Ekran fiyatları marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca kur kaynaklı oynamalar çok sık olmaktadır. Biz bu nedenle değişim ücretini anlık olarak birebir vermeyi tercih ediyoruz. Bizlere iletişim kanallarımızdan dilediğiniz biri üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletişim bilgileriniz isteğiniz haricinde asla depolanmamaktadır.

Ekran değişimi işleminde bilgilerim zarar görür mü?

Ekran değişimi işlemi fiziksel bir işlemdir. Yani bilgilerinizle ilgili hiç bir işlem yapılmamaktadır. Burada şu nokta önemlidir: Eğer ekrana zarar veren darbe esnasında diskiniz de zarar gördüyse, bu durumda veri kaybı yaşamanız ihtimal dahiline girer. Bu gibi durumlarda tecrübeli teknisyenlerimiz diskinizden verilerinizi kurtarır.

Servisimizde, garanti kapsamı dışında kalan laptop, notebook ve tablet cihazlar için birinci kalite işçilikle %100 orijinal ve garantili yedek parça kullanarak uygun fiyatlı ekran değişimi hizmeti vermekteyiz. Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen ilgili markanın resmi web sitesini inceleyiniz: Acer™ Türkiye – Asus™ Türkiye – Apple™ Türkiye – Casper™ – Dell™ Türkiye – HP™ Türkiye – Lenovo™ Türkiye – Monster™ – Msi™ Türkiye – Samsung™ Türkiye – Sony™ Türkiye – Toshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Firmamızı Google arama motorunda “ekran değişimi fiyatı” anahtar kelimeleriyle aratabilirsiniz.

Bizi Arayın