İçeriğe geç
Anasayfa » Laptop ekran değişim fiyatı

Laptop ekran değişim fiyatı

laptop ekran değişim fiyatı ekran değişimi ne kadar, kaç tl?

Laptop ekran değişim fiyatı

Laptoplar hassas cihazlar olmakla birlikte, en hassa noktaları da ekranlar. Ekranlar çarpma ve düşme gibi durumlara bağlı olarak hasar görebiliyorlar. Ayrıca, taşıma esnasındaki ufak dikkatsizlikler de ekranların çatlamasına ve uzun vadede kırılmasına neden olabiliyor.

Panel ekranların kırılma durumunda tamir ihtimali maalesef bulunmamakta. Ekranı kırılmış bir laptop için tek tamir yöntemi, ekranı değiştirmek. Ekran değişiminde en yaygın sorun ise ne tür bir ekran takılacağı. Orjinal ekranlar, orjinal olmayanlara nazaran görece daha yüksek fiyatlı. Bu nedenle zaman zaman tüketiciler orjinal olmayan ürünlere yönelebiliyorlar.

1998 yılından beri hizmet verdiğimiz bilgisayar ve özellikle laptop teknik servisi alanında edindiğimiz tecrübe, orjinal ekran kullanmanın daima en iyi seçim olduğunu söylüyor. Bunun birçok nedeni var. En temel olanı ise şu: Orjinal ekranların kendi garanti belgeleri var. Yani karşınıza çıkabilecek herhangi bir sorunda garanti süresince güvendesiniz. Tabii burada, kullanıcı hatalarının garanti kapsamı dışında kalacağını unutmamak gerek.

Ayrıca orjinal ekranlar ile cihazınızın kırık ekranı arasında hiçbir fark yok. Aynı banttan çıkan ürünlerin bir kısmı cihazın içinde, cihazın parçası olarak satılıyor; bir kısmı ise yedek parça olarak. Yani uyumsuzluk, çakışma ihtimali gibi konulara karşı da güvendesiniz.

Bir diğer artısı ise alıştığınız kalitenin devam etmesi durumu. Şöyle açıklayalım: Kullanmaya alıştığınız bir görüntü kalitesi var. Orjinal ekranla yolunuza devam ettiğinizde. bu kaliteden taviz vermek zorunda da kalmayacaksınız.

Laptop ekran değişim fiyatı

Laptop ekran değişimi fiyatı markaya ve modele göre büyük değişiklikler gösterebiliyor. Fakat orjinal ekranlar zannedildiği kadar pahalı değiller. Yetkili servislerin verdiği fiyatlar gözünüzü korkutmasın. Her zaman müşterilerimizin en yüksek faydasını gözeterek hareket ediyoruz. Bu nedenle bizden alacağınız fiyat çok daha uygun olacaktır. Yetkili arkadaşlarımız size detaylı yanıt vermekten memnuniyet duyacaklar. İletişim bilgilerimiz için tıklayın.

Bu arada şunu da hatırlatalım: Türkiye’nin her yerinden hasarlı cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamıza müşteri kodumuzu belirtmeniz yeterlidir.

Geçen yıllar içinde yapımız güçlenip sağlamlaşırken, bir yandan da branşlaşmaya gittik. Ekran değişimi birimimizi tamamen ayırarak özelleştirdik. Burada hemen her markanın orjinal ekranlarını stoklarımızda bulunduruyoruz. Bu sayede ekran değişimi işlemini parça beklemeden, seri şekilde yapabiliyoruz. Yoğun dönemlerde stokların yetişmeme durumunda yine seri şekilde orjinal yedek ekran temini yapabiliyoruz. Yurtiçi satışı olmayan cihazların yedek parçalarını yurtdışından getirtebiliyoruz. Tabii burada yurtdışı alım süreçlerinin zaman alıcı olduğunu belirtmeliyiz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, 1998 yılından beri her marka ve model bilgisayar için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bu bağlamda, herhangi bir markanın doğrudan yetkili servis firması değiliz. Eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve ekranınızdaki arızanın garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen ilgili markanın web sitesini inceleyiniz: Acer™ TürkiyeAsus™ TürkiyeApple™ TürkiyeCasper™Dell™ TürkiyeHP™ TürkiyeLenovo™ TürkiyeMonster™Msi™ TürkiyeSamsung™ TürkiyeSony™ TürkiyeToshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Laptop ekran değişim fiyatı konusunda kısa bir açıklama yaptığımız bu yazımız umarız faydalı olmuştur,

Bizi Arayın