İçeriğe geç
Anasayfa » HP Pavilion Ekran Tamiri

HP Pavilion Ekran Tamiri

hp pavilion ekran tamiri, hp pavilion ekran değişimi, hp pavilion ekranı kırıldı

HP Pavilion Ekran Tamiri: Diğer tüm Laptoplar gibi HP Pavilion laptopların ekranları da en hassas ve darbeye karşı en savunmasız parçalarıdır. Çoğunlukla düşme veya çarpma gibi nedenlere bağlı olarak hasarlar oluşmaktadır. Bunun dışında, taşıma esnasında yapacağımız ufak dikkatsizlikler de ekranın çatlamasına neden olabilmektedir. Bu çatlaklar uzun vadede ekran kırılmasına dönüşebilmektedir.

Panel ekranlar maalesef tamir edilebilen cihazlar değillerdir. Bu nedenle ekranı hasarlı olan bir laptop cihazı tamir etmek için tek yol ekranı değiştirmektir.

Bu noktada, orjinal ekran mı yoksa muadil tabir edilen ekranları mı tercih etmeliyim sorusu akılları karıştırmaktadır. Bu soruya biz açık yüreklilikle ve net olarak, kesinlikle orjinal ekran tercih edilmelidir. Bunun birçok nedeni vardır. En belirgini ise şudur: Orjinal ekranların kendi garantileri ve garanti belgeleri vardır. Yani orjinal ekran tercih ettiğinizde üretim hatalarına karşı iki yıl süreyle güvende olursunuz. Herhangi bir sorunda ekranınız garanti kapsamında ücretsiz olarak değiştirilir. Tabii ki, kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmediğini hatırlatmamız gerek. Özetle, orjinal yedek ekran seçimi kesinlikle yerinde olacaktır.

Firma olarak 1998 yılından beri bilgisayar teknik servisi alanında hizmet veriyoruz. Geçen yıllar içerisinde güçlenen ve gelişen yapımızla uzmanlıklarımızı detaylandırdık. Ekran değişimi alanında ayrı bir birim oluşturduk. Bu birimde hemen her marka laptop ve notebook bilgisayarın orjinal ve garantili ekranlarını hazır bulunduruyoruz. Orjinal ekranları çok daha uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

Stoklarımız sayesinde bu sayede ekran değişimi işlemini en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Yoğun zamanlarda stokların yetişmemesi söz konusu olduğunda yedek ekranı aynı gün temin edebiliyoruz. Her biri alanında uzman teknik servis çalışanlarımız, tam donanımlı servisimizde cihazınıza mükemmel hizmeti vermek için daima hazırdır.

HP Pavilion Ekran Tamiri

Şayet HP Pavilion cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve ekranınızdaki sorunun garanti kapsamında giderilmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen HP Türkiye resmi sitesini inceleyiniz.

Laptop Ekran Değişimi ve Laptop Ekranı Kırıldı başlıklı yazılarmıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

HP Pavilion Ekran Tamiri hakkındaki yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz.

Etiketler:
Bizi Arayın