İçeriğe geç
Anasayfa » Ekran Mürekkebi Akması

Ekran Mürekkebi Akması

ekran mürekkep akması ekran değişimi ekran tamiri

Ekran Mürekkebi Akması şeklinde tabir edilen durumla sıklıkla karşılaşıyoruz. Aslında ekranlarda mürekkep yoktur. LCD ekranların zaman içerisinde hücre yapısının bozulması sonucunda gerçekleşir. Genellikle bir hasara bağlı olarak oluşur. Küçük bir darbe sonucu cihazınızın ekranında küçük bir bozulma gerçekleşir ve sonrasında bu bozulma yayılır. Bunun geri dönüşü maalesef yoktur ve tamiri için ekranın değişmesi gerekir.

İçindekiler Tablosu

Ekran Mürekkebi Akması nasıl tamir edilir?

Hücre yapısı bozulan ekranın tek tamir yöntemi, LCD paneli değiştirmektir. Tam donanımlı servisimizde her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla hemen her cihazın ekran değişimini en sağlıklı ve kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz.

F1 Teknoloji olarak 1998’den beridir aynı adresimizde bilgisayar tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. Yıllar içerisinde gelişen ve sağlamlaşan yapımızla, cihazınızda meydana gelecek hemen her arıza için sağlam, kalıcı ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Ekran tamiri de uzmanlıklarımızdan biridir. Hemen her cihazın yedek ekranını hazır bulunduruyor ve en seri şekilde ekran değişimini sağlıyoruz.

Orjinal ekran kullanıyoruz.

Orjinal ekranlar garantilidir. Garanti süresi boyunca, üretim hatalarına karşı güvendesiniz. Ayrıca, cihazınızın ekranının birebir aynısı olduğu için, kullanıcı deneyiminiz olumsuz etkilenmez. Yani kalite düşüşü yaşamamış olursunuz. Alıştığınız kaliteyi kullanmaya devam edersiniz.

Ekran değişimi ne kadar sürer?

Ekran değişim işlemi genellikle birkaç saat içerisinde tamamlanır. Cihazın ekran yapısına göre bir iş gününü bulabilir. Cihaz modelinizle birlikte bizi arayarak en net bilgiyi alabilirsiniz.

Ekran değişimi ne kadar tutar?

Laptop ekranları çok farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle fiyatları da oldukça farklı olabilmektedir. Cihaz modelinizle birlikte bizi arayarak net fiyat alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için tıklayın.

Servisimizde, garanti kapsamı dışında kalan laptop, notebook ve tablet cihazlar için birinci kalite işçilikle %100 orijinal ve garantili yedek parça kullanarak uygun fiyatlı ekran değişimi hizmeti vermekteyiz. Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen ilgili markanın resmi web sitesini inceleyiniz: Acer™ Türkiye – Asus™ Türkiye – Apple™ Türkiye – Casper™ – Dell™ Türkiye – HP™ Türkiye – Lenovo™ Türkiye – Monster™ – Msi™ Türkiye – Samsung™ Türkiye – Sony™ Türkiye – Toshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Ekran Mürekkebi Akması durumuyla ilgili yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz. Diğer yazılarımıza göz atmak için tıklayın.

Ekran değişimi yaptığımız tüm markalar için lütfen tıklayın.

www.google.com

Bizi Arayın