İçeriğe geç
Anasayfa » Ekran değişim fiyatı

Ekran değişim fiyatı

ekran değişim fiyatı, laptop. notebook, tablet

Ekran değişim fiyatı

Ekranlar, laptop, notebook cihazlar, tablet bilgisayar ve cep telefonlarının en hassas noktaları. Çünkü darbelere karşı çok açık ve savunmasız parçalar. Bu nedenle düşme, çarpma gibi durumlarda sıklıkla hasar görüyorlar.

Panel ekranlar maalesef tamiri yapılabilen ürünler değiller. Yani ekranı hasar görmüş bir cihazın tek tamir yöntemi, ekranın değişmesi. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular var. Bunların birinci ve en önemli olanı tabii ki hangi ekranı tercih edeceğiniz. Cihazın kendi orjinal ekranı mı, yoksa orjinal olmayan ekranlar mı?

İçindekiler Tablosu

Neder orjinal yedek parça diyoruz?

Bilgisayar teknik servisi alanında hizmete başladığımız 1998 yılından beri sektörde edindiğimiz tecrübe, orjinal ekran kullanımının daima en sağlıklı yol olduğunu söylüyor. Bunun birçok sebebi var. En öncelikli olanı ise orjinal ekranların kendi garanti belgelerinin olması. Yani yeni ekranın garanti süresi boyunca ekranınızda oluşabilecek sorunlara karşı güvendesiniz. Tabii kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmeyeceğini hatırlatmamız gerek.

Diğer bir sebep ise şu: Alıştığınız kaliteyi kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Orjinal ekranların cihazınızın kendi ekranından hiç bir farkı yoktur. Aynı üretim bandından çıkan ekranların bir kısmı cihazın içine monte edilmiş olarak satılır; bir kısmı ise yedek parça olarak satılır. Doğru ve sağlıklı bir işçilikle yapılacak orjinal ekran değişimi sonrasında cihazınızı hasardan önceki haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ekran değişimi ne kadar sürer?

Biz servisimizde tamamen orjinal yedek parçalar kullanarak bilgisayar bakım ve tamir hizmeti vermekteyiz. Geçen yıllar içinde ekran değişimi için ayrı bir birim oluşturduk. Burada hemen her marka ve modelin orjinal yedek ekranını hazır bulunduruyoruz. Bu sayede ekran değişimi işlemini en seri şekilde yapabiliyoruz. Zaman zaman yoğunluk durumlarında stoklar yetişmediğinde aynı gün içerisinde orjinal ekranı temin edebiliyoruz. Yurtiçi satışı olmayan ya da yedek parçası Türkiye’de bulunmayan cihazların yurtdışı yedek parça teminini yapıyoruz. Bunun zaman alıcı olabileceğini belirtelim.

Yıllar içinde gelişen ve uzmanlığını daha da ileri boyuta taşıyan servisimizde hemen her marka tablet ve laptop ekran değişimini tamamen orjinal yedek parça kullanarak uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Ekran değişim fiyatı

Orjinal ekran fiyatları marka ve modele, çözünürlüğe, panel tipine bağlı olarak farklılıklar gösteriyor. Bu açıdan, doğrudan ve genelleme yaparak bir fiyat yazmak çok zor. Bu nedenle, orjinal ve garanti belgeli yedek ekran fiyatı ve değişim ücretimizi almak için lütfen bizi arayınız.

Burada şunu da hatırlatalım: Eğer yakınlarda değilseniz cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamıza müşteri kodumuzu belirtmeniz yeterlidir. Bu esnada cihazınızı çok iyi paketlediğinizden emin olun. Anlaşmalı kargo firması ve iletişim bilgilerimiz için tıklayın.

Cihazınız garanti kapsamında mı?

Yukarda da bahsettiğimiz gibi, uzun yıllardır bilgisayar teknik servisi ve bakımı alanında birçok marka ve model ürüne hizmet veriyoruz. Bu bağlamda, herhangi bir markanın yetkili servisi değiliz. Şayet cihazınızdaki sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen bilgisayar üreticinizin web sitesini inceleyiniz: Acer™ TürkiyeAsus™ TürkiyeApple™ TürkiyeCasper™Dell™ TürkiyeHP™ TürkiyeLenovo™ TürkiyeMonster™Msi™ TürkiyeSamsung™ TürkiyeSony™ TürkiyeToshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.


Ekran değişim fiyatı ile ilgili önemli gördüğümüz noktaları aktarmaya çalıştığımız bu yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz.

Bizi Arayın