İçeriğe geç
Anasayfa » Ekran çıtası kırıldı ⚡

Ekran çıtası kırıldı ⚡

Laptop ekran çıtası kırıldı, tamir olur mu?

Ekran çıtası kırıldı ğında bunun iki tamir yöntemi vardır. Bunların birincisi kasanın bu bölümünün değişmesidir. Bu işlem oldukça masraflıdır. İkinci ve çok daha uygun fiyatlı olan yöntem ise bu parçanın iyi bir işçilik ve malzeme ile kaynatılmasıdır. Teknik servislerde bu ikinci seçenek sıklıkla göz ardı edilmekte ve kasa değişimine gidilmektedir.

Laptop ekran çıtası kırılmaları sıklıkla menteşe civarında gerçekleşmektedir. Bu noktada bize getirilen laptoplarda bazen alt kasa ile birlikte, bazense sadece ekran çıtası tarafında hasar görmekteyiz. Eğer ekran çıtası yanında ekranda da hasar varsa, ekran hasarının tek çözümü ekranın değişmesidir.

Bizler 1998 yılından beri teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bu esnada daima müşterilerimizin en yüksek faydasını gözetmeyi şiar edindik. Bu bağlamda daima en uygun fiyatlarla ve en kaliteli işçilikle çalışıyoruz. Eğer ki imkan varsa ekran çıtasını kaynakla tamir ediyoruz. Bu noktada laptop kasası ya da çıta üzerindeki tamir hizmetimizin ömür boyu garantili olduğunu hatırlatalım.

Sektörde uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe sayesinde birinci kalite işçilikle tamir sağlıyoruz. Bu noktada kırılan ekran çıtanızı her biri alanında uzman teknik servis personellerimizle tamir edebiliriz.

Anlaşmalı kargo firmamızla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için kargo firmasına müşteri numaramızı belirtmeniz yeterlidir. İletişim ve kargo bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

Biz garanti kapsamı dışındaki arızalarda hizmet veriyoruz. Ekran çıtası kırılma durumu çoğunlukla garanti kapsamı dışında kalmakta. Eğer cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa ve garanti kapsamında onarılması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen ilgili markanın web sitesini inceleyiniz:

Acer™ TürkiyeAsus™ TürkiyeApple™ TürkiyeCasper™Dell™ TürkiyeHP™ TürkiyeLenovo™ TürkiyeMonster™Msi™ TürkiyeSamsung™ TürkiyeSony™ TürkiyeToshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Etiketler:
Bizi Arayın