İçeriğe geç
Anasayfa » Bilgisayar iç ekranı kırıldı ⚡

Bilgisayar iç ekranı kırıldı ⚡

bilgisayar iç ekranı kırıldı, ekran değişimi ve laptop ekran tamiri

Bilgisayar iç ekranı kırıldı: ise tam donanımlı servisimizde orjinal ekran kullanarak yenileyelim.

İçindekiler Tablosu

Bilgisayar İç Ekranı Kırıldı

Panel ekranlar maalesef tamir edilebilen bileşenler değillerdir. Bu nedenle iç ekranı kırılan bir cihazın tek tamir yöntemi ekranı değiştirmektir.

Bu esnada, takılan ekranın orjinal olması önemlidir. Çünkü orjinal ekranların kendi garanti belgeleri vardır. Herhangi bir arıza durumunda ücretsiz olarak değişim sağlamaktayız. Tabii, kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmediğini hatırlatmamız gerek.

Tam donanımlı servisimizde 1998 yılından beri bilgisayar tamir ve onarım hizmeti veriyoruz. Yalnızca orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Zaman içinde ekran değişimine odaklı ayrı bir birim oluşturduk. Bu birimdeki teknisyen arkadaşlarımız ekran değişimi konusunda ayrıca uzmandırlar. Ek olarak, hemen her marka ve model laptop ve notebook orjinal ekranını stoklarımızda hazır bulunduruyoruz. Bu sayede ekran değişimi işlemini en hızlı ve profesyonel şekilde yapabiliyoruz.

Bilgisayar iç ekranı kırıldı ise…

Cihazınızı bize göndermek için anlaşmalı kargo firmamıza müşteri numaramızı belirterek teslim etmeniz yeterlidir. İletişim ve kargo bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

Servisimizde garanti harici arızalarda uygun fiyatlı servis hizmeti veriyoruz. Şayet cihazınızın garantisi bitmediyse ve arızanın garanti kapsamında tamir edilmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen ilgili web sitesini inceleyiniz: Acer™ TürkiyeAsus™ TürkiyeApple™ TürkiyeCasper™Dell™ TürkiyeHP™ TürkiyeLenovo™ TürkiyeMonster™Msi™ TürkiyeSamsung™ TürkiyeSony™ TürkiyeToshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Bilgisayar iç ekranı kırılmasına ilişkin bilgi aktardığımız yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz.

Bizi Arayın