İçeriğe geç
Anasayfa » Apple MacBook Pro 16″ inch Ekran Değişimi

Apple MacBook Pro 16″ inch Ekran Değişimi

Apple MacBook Pro 16 inch Ekran Değişimi Orijinal Yedek Parça

Apple MacBook Pro 16″ inch Ekran Değişimi: Kırılan ya da bozulan ekranınızı %100 orijinal Apple ekran ile değiştiriyoruz.

Servisimizde ekran değişimi işlemini en kaliteli şekilde yapmaktayız. 1998 yılından beri bilgisayar teknik servis hizmeti veriyoruz. Özellikle Apple ürünleri ve ekran değişimi alanında ayrı bir birim oluşturduk. Burada tüm Apple modellerinin orjinal yedek ekranlarını hazır bulunduruyoruz. Bu sayede ekran değişimi işlemini en hızlı şekilde yapabiliyoruz.

Yoğunluk dönemlerinde stoklanın yetişmemesi durumunda ekran teminini aynı gün içinde gerçekleştirip değişim yapıyoruz. Eğer cihazınız Türkiye satışı olmayan bir modelse, gerektiğinde yurtdışı yedek parça temini yapabiliyoruz. Yurtdışı temin sürelerinin uzun olabileceğini göz önünde bulundurunuz.

Her biri alanında uzman teknik servis personelimizle tüm Apple cihazlar için en mükemmel hizmeti vermekteyiz. Apple MacBook Pro 16″ inch Ekran Değişimi işleminizi de en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Sadece orjinal yedek parça kullanıyoruz. Bunun dışında bir uygulamayı yapmıyor ve yapılmasını tavsiye etmiyoruz. Orjinal Apple ekranların kendi garantileri bulunmaktadır. Cihazınızla birlikte yeni ekranın garanti belgesini de size teslim ediyoruz. Yeni ekranın garanti süresi boyunca bir sorun olursa ekran değişimini ücretsiz yapıyoruz. Kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmeyeceğini unutmayınız.

Yakınlarda değilseniz üzülmeyin. Anlaşmalı kargo firmamıza müşteri kodumuzu belirterek cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bu esnada cihazı çok iyi paketlediğinizden emin olunuz. İletişim ve anlaşmalı kargo bilgisi için tıklayınız.


Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen Apple firmasının resmi sitesini inceleyiniz: https://www.apple.com/tr/

Özel Bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz Apple ürünleri dizini için tıklayın

Etiketler:
Bizi Arayın