İçeriğe geç
Anasayfa » Apple iMac Retina Ekran Değişimi

Apple iMac Retina Ekran Değişimi

Apple iMac Retina %100 Orijinal Ekran Değişimi

İçindekiler Tablosu

Apple iMac Retina Ekran Değişimi İşlemi

Servisimiz Apple iMac Retina cihazlardaki sorunlarda sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Son kullanıcılar, firmalara ve işletmelere hizmet vermekteyiz. Uygun ve kaliteli fiyat politikası ile her zaman en iyisini sunmaktayız. Apple iMac Retina ekran değişimi için bizleri tercih ettiğinizde de sunduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

Tüm Türkiye’nin servisiyiz! Türkiye’nin neresinde olursanız olsun bizimle iletişime geçerek, anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla cihazınızı servisimize gönderebilirsiniz.

iMac Retina Ekranım Arızalandı Ne Yapmalıyım?

Mobil cihazların ve tablet bilgisayarların ekranları hassas olduklarından birçok nedene bağlı olarak arızalanabilirler. Bununla birlikte, arızaların temel sebebi cihazın düşme ya da çarpmaya maruz kalmasıdır. Bu durumda gelişecek darbeye bağlı hasarlar cihazda ve özellikle ekranda arıza oluşturmaktadır. Açıkçası fiziksel hasar görmüş bir ekranın onarımı mümkün değildir ve değiştirilmesi gerekmektedir. Apple iMac Retina ekran değişimi için servisimize gelmeniz yeterli olacaktır. Servis bünyemizde Apple iMac Retina ekran değişimi işlemini aynı gün içerisinde yapmaktayız.

Apple iMac Retina Ekranınızı Aynı Gün İçinde Değiştiriyoruz

Tüm Apple iMac Retina cihazların orijinal ekranları servis stoklarımızda bulunmaktadır. Geniş stoklarımız sayesinde iMac Retina cihazınızın arızalı ekranını aynı gün içerisinde değiştirebiliyoruz.

Kullandığımız iMac Retina Ekranlar Orijinal ve Garantili mi?

Servis stoklarımızda bulunan tüm iMac Retina ekranları kesinlikle orijinal iMac Retina ekranıdır. iMac Retina cihazınızın orijinal ekranını takıyoruz. Orijinal ekranların 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Bu garantiyi biz müşterilerimize vermekteyiz.

iMac Retina Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iMac Retina ekran değişimi uzman teknik servis personelleri tarafından yapılmaktadır. Ekran değişimi için öncelikle cihazın elektrik bağlantısını kesiyoruz. Akabinde cihaz kasası vakumlama sistemiyle açıyoruz. Hasarlı ekranın bağlantılarını sökerek cihazdan ayırıyor ve yerine yeni ekranı yerleştirerek bağlantıları yapıyoruz. Son olarak, cihazı yine vakumlama sistemiyle kapatıyoruz. Tüm işlemleri en seri şekilde tamamlayıp cihazınızı size teslim ediyoruz. Şayet cihazınızı bize kargo ile gönderdiyseniz, belirttiğiniz adresinize gönderiyoruz.

Apple iMac Retina Ekran Değişim Ücreti Ne Kadar?

Apple iMac Retina ekran değişim ücretleri modele göre değişiklik göstermektedir. Her model için ekran ücretleri değiştiğinden bizleri arayarak cihazınızın modelini bildirmeniz durumunda ekran değişim ücretini öğrenebilirsiniz.

Apple iMac Retina Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir mi?

Ekran değişimi sırasında  iMac Retina cihazınızın diğer parçalarına müdahalede bulunulmadığından bilgilerinizin silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Şayet sıvı teması ya da fiziksel hasar sonrasında anakartınız arızalandıysa bu durumda hard disk içerisinde yer alan verileriniz teknik servis personellerimiz tarafından kurtarılacaktır.


Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen Apple firmasının resmi sitesini inceleyiniz: https://www.apple.com/tr/

Özel Bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz Apple ürünleri dizini için tıklayın

Etiketler:
Bizi Arayın