İçeriğe geç
Anasayfa » Apple iMac Pro Ekran Değişimi

Apple iMac Pro Ekran Değişimi

Apple iMac Pro Ekran Değişimi %100 orijinal Apple Yedek Ekranla değişim

İçindekiler Tablosu

Apple iMac Pro Ekran Değişimi İşlemi

Servisimiz Apple iMac Pro cihazlardaki sorunlarda sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Son kullanıcılar, firmalara ve işletmelere hizmet vermekteyiz. Uygun ve kaliteli fiyat politikası ile her zaman en iyisini sunmaktayız. Apple iMac Pro ekran değişimi için bizleri tercih ettiğinizde de sunduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olsun bizimle iletişime geçebilir ve anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla cihazınızı servisimize gönderebilirsiniz.

iMac Pro Ekranım Arızalandı Ne Yapmalıyım?

Mobil cihazların ve tablet bilgisayarların ekranları hassas olduklarından birçok nedene bağlı olarak arızalanabilirler. Arızalanmaların temel sebebi düşme ya da darbe veya çarpmaya maruz kalması sonucu gelişecek hasarlar olarak gösterilebilir. Her iki durumda da fiziksel hasar görmüş bir ekranın onarımı mümkün olmayacağından değiştirilmesi gerekmektedir. Apple iMac Pro ekran değişimi için servisimize gelmeniz yeterli olacaktır. Servis bünyemizde Apple iMac Pro ekran değişimi aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

Apple iMac Pro Ekranınızı Aynı Gün İçinde Değiştiriyoruz

Tüm Apple iMac Pro cihazların orijinal ekranları servis stoklarımızda bulunmaktadır. Geniş stoklarımız sayesinde iMac Pro cihazınızın arızalı ekranını aynı gün içerisinde değiştirebiliyoruz.

Kullandığımız iMac Pro Ekranlar Orijinal ve Garantili mi?

Servis stoklarımızda bulunan tüm iMac Pro ekranları kesinlikle orijinal iMac Pro ekranıdır. iMac Pro cihazınızın orijinal ekranı takılmaktadır. Orijinal ekranların 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Bu garanti servisimiz tarafından müşterilerimize verilir.

iMac Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iMac Pro ekran değişimi uzman teknik servis personelleri tarafından yapılmaktadır. Ekran değişimi için öncelikle cihazın elektrik bağlantısını kesiyoruz. Cihaz kasası vakumlama sistemiyle açılır. Hasarlı ekranın bağlantılarını sökerek cihazdan ayırıyor ve yerine yeni ekranı yerleştirerek bağlantıları yapıyor ve cihazı yine vakumlama sistemiyle kapatıyoruz. Tüm işlemleri olabilecek en seri şekilde tamamlayıp cihazınızı size teslim ediyoruz. Şayet cihazınızı bize kargo ile gönderdiyseniz, belirttiğiniz adresinize gönderiyoruz.

Apple iMac Pro Ekran Değişim Ücreti Ne Kadar?

Apple iMac Pro ekran değişim ücretleri modele göre değişiklik göstermektedir. Her model için ekran ücretleri değiştiğinden bizleri arayarak cihazınızın modelini bildirmeniz durumunda ekran değişim ücretini öğrenebilirsiniz.

Apple iMac Pro Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir mi?

Ekran değişimi sırasında  iMac Pro  cihazınızın diğer parçalarına müdahalede bulunulmadığından bilgilerinizin silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Şayet sıvı teması ya da fiziksel hasar sonrasında anakartınız arızalandıysa bu durumda hard disk içerisinde yer alan verileriniz teknik servis personellerimiz tarafından kurtarılacaktır.


Şayet cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve yaşadığınız sorunun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen Apple firmasının resmi sitesini inceleyiniz: https://www.apple.com/tr/

Özel Bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz Apple ürünleri dizini için tıklayın

Bizi Arayın